KUMSAL HOTEL - FOÇA

12555 kişi inceledi.
0 (850) 532 40 04
Adres : İsmetpaşa Mahallesi Reha Midilli Caddesi No:138

Denize Mesafe Denize Mesafe: Belirtilmemiştir.
Merkeze Mesafe Merkeze Mesafe: Belirtilmemiştir.
Plaja Mesafe Plaja Mesafe: Belirtilmemiştir.
Otelimiz Otelimiz Bahçe Cafe Lobimiz Lobimiz Lobimiz Reception Plajımız Plajımız
KUMSAL HOTEL TANITIM

Eski Foça Merkez bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Hotel, denize metre, en yakın merkeze metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 18 Oda 40 Yatak olarak belirtilmiştir. Kumsal Hotel için otele giriş saati 14:00 ve otelden çıkış saatide 12:00 olarak belirlenmiştir.Tesis içerisinde 18 oda ve 40 yatak bulunmaktadır.

Nakit ve Kredi Kartı ile ödeme imkanlarına sahipsiniz.Dört Mevsim Açık hizmet vermektedir.Kumsal Hotel hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile yada 0 (850) 532 40 04 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

KUMSAL HOTEL HARİTADA NEREDE ?

Foça Denize Sıfır Pansiyonlar   Foça Tek Gecelik Pansiyonlar   Foça Oda Kahvaltılı Pansiyonlar   Foça Sadece Oda Pansiyonlar   Foça Özel Plajlı Pansiyonlar   Foça Ucuz Pansiyonlar   Foça Merkezdeki Pansiyonlar   Foça İndirimli Pansiyonlar   Foça Deniz Manzaralı Pansiyonlar   Foça Aileye Uygun Pansiyonlar   Foça Tatil Pansiyonları   Foça Pansiyon  

Nasıl Çalışır?

Foça bölgesi pansiyonlarını inceleyip aradığınız pansiyonu bulabilirsiniz. Pansiyon.net.tr aracılık hizmeti veren bir kuruluş değildir. Sitemizde yer alan pansiyonların telefon numaralarını aradığınızda doğrudan tesis ile görüşürsünüz.