FOÇA ENSAR BUTİK OTEL

15144 kişi inceledi.
0 (850) 532 41 16
Adres : Sahil Caddesi 161. Sokak No:15

Denize Mesafe Denize Mesafe: 30 metre
Merkeze Mesafe Merkeze Mesafe: 100 metre
Plaja Mesafe Plaja Mesafe: 60 metre
Çift Kişilik Odalarımız Çift Kişilik Odalarımız Çift Kişilik Odalarımızın Balkonu Çift Kişilik Odalarımızın Banyosu Çift Kişilik Odalarımız Çift Kişilik Odalarımız Çift Kişilik Odalarımızda Balkon Keyfi Çift Kişilik Odalarımızın Banyosu Çift Kişilik Odalarımız Balkon Keyfi Banyo ve Lavabo Çift Kişilik Odalarımız Çift Kişilik Odalarımız Çift Kişilik Odalarımızın Balkonu Çift Kişilik Odalarımızın Banyosu Dört Kişilik Aile Odaları Dört Kişilik Aile Odaları Dört Kişilik Aile Odaları Dört Kişilik Aile Odamızın Balkonu Balkon Keyfi Çift Kişilik Odamız Çift Kişilik Odamız Çift Kişilik Odamızın Banyosu Ensar Butik Otel Lobi Lobimiz ve Dinlenme Salonu Otelimizin Cadesi Butik Otelimizin Girişi Cafemiz Reception Teras Restaurant Teras Restaurant Teras Restaurant Kahvaltıda Reçel Çeşitlerimiz
FOÇA ENSAR BUTİK OTEL TANITIM

Foça Merkez bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Otel, denize 30 metre, en yakın merkeze 100 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 60 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 18 Oda, 50 Yatak olarak belirtilmiştir. Foça Ensar Butik Otel için otele giriş saati 13:00 ve otelden çıkış saatide 12:00 olarak belirlenmiştir.Tesis içerisinde 18 oda ve 50 yatak bulunmaktadır.

Nakit ve Kredi Kartı ile ödeme imkanlarına sahipsiniz.Dört Mevsim Açık hizmet vermektedir.Foça Ensar Butik Otel hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile yada 0 (850) 532 41 16 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

FOÇA ENSAR BUTİK OTEL HARİTADA NEREDE ?

Foça Oda Kahvaltılı Pansiyonlar   Foça Ucuz Pansiyonlar   Foça Butik Pansiyonlar   Foça Merkezdeki Pansiyonlar   Foça İndirimli Pansiyonlar   Foça Deniz Manzaralı Pansiyonlar   Foça Aileye Uygun Pansiyonlar   Foça Pansiyon  

Nasıl Çalışır?

Foça bölgesi pansiyonlarını inceleyip aradığınız pansiyonu bulabilirsiniz. Pansiyon.net.tr aracılık hizmeti veren bir kuruluş değildir. Sitemizde yer alan pansiyonların telefon numaralarını aradığınızda doğrudan tesis ile görüşürsünüz.