KÜÇÜK DENİZ PANSİYON - FOÇA

11172 kişi inceledi.
0 (850) 532 41 07
Adres : Atatürk Mahallesi Aşıklar Yolu Caddesi No:3/A (Ziraat Bankası Yanı )

Denize Mesafe Denize Mesafe: Belirtilmemiştir.
Merkeze Mesafe Merkeze Mesafe: Belirtilmemiştir.
Plaja Mesafe Plaja Mesafe: 500 metre
Cafemiz Cafemiz Cafemiz Pansiyonumuz ve Foça Sahil Pansiyonumuz ve Foça Denizi Pansiyonumuz Pansiyonumuz Pansiyonumuzun Girişi Pansiyonumuzun Girişi Lobimiz Oda Karina Dört Kişilik Oda Karina Dört Kişilik Oda Karina Dört Kişilik Oda Karina Banyosu Oda Alabanda İki Kişilik Oda Alabanda İki Kişilik Oda Alabanda Banyosu Koridor ve Antika Eşyalar Antika Eşyalar Oda Kamara Üç Kişilik Oda Kamara Üç Kişilik Oda Kamara Üç Kişilik Oda Kamara Banyosu Oda Okyanus Çift Kişilik Oda Okyanus Çift Kişilik Oda Okyanus Banyosu Oda Deniz Feneri Çift Kişilik Oda Deniz Feneri Çift Kişilik Oda Deniz Feneri Banyosu
KÜÇÜK DENİZ PANSİYON TANITIM

Eski Foça Merkez bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Motel, denize metre, en yakın merkeze metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 500 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 15 Oda, 35 Yatak olarak belirtilmiştir. Küçük Deniz Pansiyon için otele giriş saati 12:00 ve otelden çıkış saatide 13:00 olarak belirlenmiştir.Tesis içerisinde 15 oda ve 35 yatak bulunmaktadır.

Nakit ve Kredi Kartı ile ödeme imkanlarına sahipsiniz.Yaz sezonu hizmet vermektedir.Küçük Deniz Pansiyon hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile yada 0 (850) 532 41 07 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

KÜÇÜK DENİZ PANSİYON HARİTA

Foça Ucuz Pansiyonlar   Foça Merkezdeki Pansiyonlar   Foça İndirimli Pansiyonlar   Foça Denize Sıfır Pansiyonlar   Foça Oda Kahvaltılı Pansiyonlar   Foça Sadece Oda Pansiyonlar   Foça Deniz Manzaralı Pansiyonlar   Foça Aileye Uygun Pansiyonlar   Foça Pansiyon  

Nasıl Çalışır?

Foça bölgesi pansiyonlarını inceleyip aradığınız pansiyonu bulabilirsiniz. Pansiyon.net.tr aracılık hizmeti veren bir kuruluş değildir. Sitemizde yer alan pansiyonların telefon numaralarını aradığınızda doğrudan tesis ile görüşürsünüz.